


1 615 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 4.80г
Розмір: 3см*1.6см з кільцем
Розмір хрест: 2.1см * 1.6см
Кільце для ланцюга цільне,не рухоме
Підійде до ланцюга до 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.8 г |
| Ширина | 16 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 21 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний підвіс хрест Розпяття Христове Янгол Охоронець православний»