


458 ₴
366,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 0.72г
Розмір з кільцем: 2.5см*1.2см
Розмір хрест: 1.2см * 1.2см
Невеликий розмір виробу, так само підійде для дитини
Підійде на ланцюг до 0.3см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.72 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 12 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест підвіс розп'яття, дитячий на хрестини»