


1 235 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Вага: 3.60г
Розмір із кільцем: 3см*1.5см
Розмір хрест: 2см*1.5см
Підійде на ланцюг до 0.3 см
Кільце для ланцюга суцільне, нерухоме
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 36 г |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Релігія/Хрестики |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест Розп'яття Christaподібний Сергій Радонезький православний хрест»