


742 ₴
593,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Вага: 1.29г
Розмір із кільцем: 2.9см*1.5см
Розмір хрест: 2.2см * 1.5см
Підійде на ланцюг до 0.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.29 г |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 22 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест-підвіс Розп'ятіннятроподібно»