


475 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1.1см, довжина - 1.7см, товщина - 0.2см
Вага: 0.66г
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 0.5см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.66 г |
| Ширина | 11 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 17 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий, Чорний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест дитині, маленький чорний із розп'яттям»