






1 361 ₴
1 088,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина ланцюжка - 0.1см, герб: ширина - 0.8см, довжина - 1.4см
Вага: 2.13г
Розмір: 40-45см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Розмір: можна регулювати від 40 до 45см завдяки додатковим кільцям в кінці ланцюжка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.13 г |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 14 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Родій |
| Розмір | 40 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний набір із гербом, ланцюжок із тризубом України»