





1 178 ₴
942,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: діаметр півкільця — 1 см, довжина ланцюжка — 9.5 см
Вага: 1.1 г
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
у комплекті 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.11 г |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 92 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка, Подарунок |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Скоба |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки кафи, висувки протяжки»