



1 294 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: загальна довжина — 11 см, довжина на вухах — 5 см, розмір хрестиків: довжина — 3.7 см, ширина — 2 см
Вага: 2.7см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.7 г |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Петля |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки протяжки, хрестики»