



761 ₴
608,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.41г
Розмір з кільцем: 3.5см
Розмір хрестик:3см*1.7см
Підійде на ланцюг до 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.41 г |
| Ширина | 17 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрестик з розп'яттям, дитячий на хрещення»