
5 220 ₴
4 176 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: ширина – 0.5см
Вага: 9.56г
розмір: 22.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 225 мм |
| Розмір браслета (см) | 21,5 |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 9.56 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір браслета (див) | 21.5 |