




1 455 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1,81г
Розмір: 1,2см * 1,1см
Вставка: фіаніти, 6шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Зелений, Різні кольори, Рожевий, Синій, Бузковий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Тип застежки | Скоба |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.81 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки кільця з різнобарвними фіанітами»