



1 902 ₴
1 521,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.5см, довжина палички – 1.2см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.45г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібка: гвинтова закрутка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 28 шт. |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 2.45 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки кола в стразах на закрутках»