
1 590 ₴
1 272 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 1.1см, ширина – 1.1см, діаметр отвору – 0.5см
Камені: фіаніти
Вага: 2.79
Покриття: темніння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Метелики/комахи |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість каменів | 48 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 0.09 ct |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 2.76 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм на браслет метелик з фіолетовим камінням»