


2 411 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр каменю — 0.9 см, довжина всієї сережки — 1.5 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Застібка: англійська
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Циркон, Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Весілля, Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з великим каменем»