


835 ₴
668 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см, внутрішній діаметр - 1см, зовнішній діаметр - 1.3см
Вага: 0.65г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе, легким рухом притиснути по боках. У комплекті 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кафи |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 17 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 0.65 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кафф на вухо без проколу з маленькими камінцями, новинка ювелірних прикрас, 1см»