




1 835 ₴
1 468 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1.7см, довжина - 2см
Вага: 2.28г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
ціна вказана лише за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Янголята/феї |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 70 шт. |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 2.44 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібло 925 проби, великий янгол в камінчиках з серцем»