

1 136 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина сережки 1.3см, довжина палички – 0.8см, діаметр каменю – 0.6см
Вага: 1.67г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 1.67 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки один камінь 6мм гвоздики на закрутках срібло 925 проба»