


838 ₴
670,40 ₴
Показати оптові ціниКольє - невидимка на волосіні
Метал: срібло 925 проби
Вага: 1.1 м
Вставка: фіаніт
Розміри: від 35см до 40см
Діаметр каменю: 0.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 г |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 7 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 40 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє невидимка з каменем на волосіні срібло 925 проби»