



1 862 ₴
1 489,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 2.3см, ширина – 1.5см
Вага: 3.73г
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемнішаєте
Підійде на ланцюжок шириною до 0.7см
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 3.73 г |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон Отче наш на папірусі»