

3 705 ₴
2 964 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: ширина — 0.3 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Застібка: карабін, вважається однією з надійних
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 5.81 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ланцюг срібний, середній, покритий родістю»