

2 730 ₴
2 184 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника на якій вказані характеристики продукту і пломба
Розміри: ширина - 0.3 см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 40 мм |
| Розмір | 40 |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 3 мм |
| Проба | 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Родій |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 3.37 г |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ланцюг срібна об'ємний колосок радированный»