




3 872 ₴
3 097,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина – 0.5см
Вага: 5.9г
Розмір: можна регулювати від 17 до 19.5 см
Вставка: фіаніти
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.9 г |
| Ширина | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 17 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Кількість каменів | 30 шт. |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тематика | Торжество |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.3 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний арабка з камінням жіночий»