




975 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: Ширина нескінченності - 0.7см, довжина - 1.4см, товщина ланцюжка - 0.2см
Вага: 1.84г
Розмір: від 17 до 22
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Розмір браслета: від 17 до 22 можна відрегулювати завдяки додатковому ланцюжку на кінці браслета
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 27 шт. |
| Вага каменів | 0.04 ct |
| Довжина | 14 мм |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.84 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний нескінченність з камінчиками, регулюється розмір»