




1 548 ₴
1 238,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1.3см, довжина - 1.4см
Вага: 1.33г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 0.3см
Ціна вказана лише за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.33 г |
| Ширина | 13 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 14 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 27 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Янголята/феї |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.08 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний у вигляді ангела у стразах»