



1 190 ₴
952 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 3см, довжина - 0.8см
Вага: 1.49г
Вставка: емаль
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Булавка — брошка, батьківщина, крихітка на футболку, можна на коляску від вічка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Емаль |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.49 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Булавка срібна 925 проби, машина блискавка Маквін»