




1 545 ₴
1 236 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 3см, ширина – 0.2см
Вага: 1.9
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Вага | 1.9 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Кільце |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-кільця, кола срібло діаметр 3 см»