

1 540 ₴
1 232 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Вага: 1.49г
Покриття: рідин
Вставка: Діаманти
Розмір: довжина — 3 см, ширина — 1.2 см
Розмір вушка: 0.4см
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.49 г |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Ключик |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Тип каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Вага каменів | 0.19 ct |
| Кількість каменів | 37 шт. |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ключик Тіффані в камінчиках, підвіс на ланцюжок, срібло»