
2 541 ₴
2 032,80 ₴
Метал: срібло 925 проба
Вага: 3.12
Вставка: фіаніти
Покриття: родій
Розмір: 1.7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 3.07 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки діамантова модель, срібна доріжка»