

3 200 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.3см, довжина - 2.3см
Вага: 3.06г
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
На срібло напаяна тонка пластинка золота, яка не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.06 г |
| Ширина | 3 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 23 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Товщина | 9 мм |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні стріли з золотом без камінчиків»