




2 515 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 15.5см, довжина - 1.7см, діаметр перлин - 0.8см
Вага: 6.06г
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.06 г |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 17 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти, Весілля, Овальна форма, Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок, Мереживо |
| Товщина | 10 мм |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Перли культивовані |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 1 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з перлинами, гарне чорніння, намистини білі»