
1 390 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина -1.5см, довжина - 2см
Вага: 2.55г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.55 г |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Товщина | 7 мм |
| Вид виробу | Сережки |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні без каміння оригінальної форми»