




3 785 ₴
3 028 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1см, довжина - 1.8см
Вага: 5.51г
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
На срібло напаяне золото, яке не стирається при постійній експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 12 шт. |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 5.51 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з золотом і камінням»