





860 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: внутнрішній діаметр - 1см, зовнішній - 1.2см, ширина-0.1см
Вага: 0.8г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Тип застежки | Кільце |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-кільця срібні конго , малі діаметр 1.2см, родовані»