


2 602 ₴
2 081,60 ₴
Срібло 925 проба
вага: 4.2г
покриття: батьківщина
вставка: цирконій
розміри: довжина сережок — 1.7 см, діаметр каменю — 0.9 см
застібка: англійська
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Вага каменів | 1.38 ct |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Торжество, Вечірка, Випускний, Кругла форма |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4.2 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з великим каменем англійською замком»