


662 ₴
Срібло 925 проби стоЇть на виробі, також на прикрасі є опломбована бірка завода виробника на котрій вказані всі характеристики
розміри: діаметр- 1см, ширина- 0.7см
Покриття: родій, завдяки якому сережка не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней ( як у діаманта) при портаплянні світла буде гарно грати
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або зверху, при цьому підлаштувати під себе, легенько притиснувши з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Вага | 1 г |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф срібний трикутники з кристалами»