

1 414 ₴
1 131,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: довжина — 1 см, ширина — 0.8 см
Покриття: батьківщина, завдяки йому сережка не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Застібка: гвинтові закрутки надійно закривають сережки та малоймовірно, що вони загубляться
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 17 шт. |
| Вага | 1.8 г |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 0.8 мм |
| Товщина | 0.3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-цвяшки срібні черепахи»