


1 168 ₴
934,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр великого каменю — 0.8 см, діаметр усього виробу — ширина — 0.7 см, підійде на ланцюжок до 0.7 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цирконій |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 17 шт. |
| Вага | 2 г |
| Вага каменів | 0.74 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон із великими стразами срібний»