


658 ₴
526,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр — 1 см, ширина — 0.3 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Каф одягається без проколювання, можна носити на хрящі посередині вуха або на верху, водночас підлаштувавши під себе, легким рухом притиснути з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 г |
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Ширина | 3 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 5 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Товщина | 15 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Скоба |
| Камені вставки | Циркон |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.06 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережка Каффа срібна з камінням»