



2 040 ₴
1 632 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр каменю — 0.5 см, довжина сережок — 1.5 см, ширина — 0.2 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Циркон |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 12 шт. |
| Вага | 2.2 г |
| Вага каменів | 0.24 ct |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні дитячі з маленьким камінчиком»