


1 270 ₴
1 016 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр кулона — 0.9 см, товщина ланцюжка — 0.1 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Розмір браслета: від 16 до 21 можна відрегулювати завдяки додатковому ланцюжку на кінці браслета
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Вага | 1.55 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Колір каменів | Білий, Синій |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний із очиком синіми та білими каменями»