

1 222 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: довжина — 1.5 см, ширина — 0.6 см
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Петрик |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Кількість каменів | 14 шт. |
| Вага | 2.38 г |
| Вага каменів | 0.37 ct |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з блакитним камінням дитячі»