





1 108 ₴
886,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 0.8см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: кристал Swarovski
Вага: 1.3г
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.3 г |
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Квадратна форма |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.51 ct |
| Форма каменю | Квадрат |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шпилька срібна із кристалом Сваровські»