


3 086 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 4.5см, ширина – 1.5см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська , вважається однією з найнадійніших
Вага: 8.34г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Петрик |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 8.34 г |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні великі без вставок»