
1 098 ₴
878,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2.2см, ширина – 0.6см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Вага: 0.8г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна шпилька з віслюком серце і котиком»