


956 ₴
Серебро 925 пробы стоит на изделии, так же к украшению крепится бирка завода производителя на которой указаны характеристики продукта и пломба
Размеры: длина - 2.3см, ширина- 0.9см
Покрытие: родий, благодаря ему украшение не потемнеет
Вес: 0.78
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Великдень, Кондитерські вироби |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Емаль |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий, Бірюзовий, Коричневий |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 0.78 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна шпилька маффін з емаллю»