
764 ₴
611,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2.5см, ширина – 0.7см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.64г
Вставка: емаль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Емаль, Фіаніт |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага | 0.64 г |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Штучний, Цирконій |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шпилька срібна квітка з блакитною емаллю»