
448 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина - 2.5см, ширина - 0.6см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.92г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Цирконій |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага | 0.92 г |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Бузковий, Фіолетовий |
| Вид каменю/вставки | Цирконій |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Булавка срібна з бузковим каменем»