


3 019 ₴
2 415,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 6см, ширина – 0.2см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 5.41г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЮвелирСофт |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 5.41 г |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Кільце |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-конго срібні великі діаметр 6см»