


1 676 ₴
1 340,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3.4см, ширина – 1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.7г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Кафф одягається як звичайна сережка і кріпиться на хрящ середини вуха
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
Ціна вказана за одну сережку
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.7 г |
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 34 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка |
| Товщина | 3 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.7 ct |
| Форма каменю | Маркіз |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф срібний довгий на все вухо у камінні»