

1 166 ₴
932,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр шестикутника – 0.8см, ширина ланцюга – 0.1см, довжина – регулює від 16 до 21см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.03г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.03 г |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір металу | Білий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний із шестикутником мінімалізм»